adres_strona.jpg
Sopockie Neptunalia! PDF Drukuj E-mail
Dodał: Administrator   
niedziela, 27 kwietnia 2014

Drodzy Studenci, w związku z organizacją części Dni Kultury Studenckiej Neptunalia 2014, w postaci wydarzenia Neptunalia Sopockie przez Radę Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania, Radę Samorządu Studentów Wydziału Ekonomicznego oraz Parlament Studentów UG, pragniemy Was serdecznie zaprosić do uczestnictwa w naszym wydarzeniu!

Dni Kultury Studenckiej Neptunalia to największe juwenalia na Pomorzu, organizowane od wielu lat na terenie Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie w ostatni weekend maja. Kilkanaście lat temu impreza ta odbywała się także w Sopocie. W tym roku chcielibyśmy do tej tradycji powrócić. Neptunalia Sopockie odbędą się (tydzień przed koncertami głównymi na terenie Kampusu w Oliwie) 22 maja 2014 roku w godzinach 11:30 - 19:20 na terenie parkingu za budynkiem Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego Wydziału Zarządzania UG (ul. Piaskowa 9) oraz od godz. 19:30 w sali B4 budynku Wydziału Zarządzania UG.

22.05. od godziny 11:30 ogłoszone zostaną godziny dziekańskie na obu wydziałach. Podczas wydarzenia planujemy różne formy rozrywki dla uczestników imprezy. Planujemy występ Piotra Lisieckiego, znanego z 3. edycji programu Mam talent oraz koncerty zespołów studenckich. Uświetnieniem wieczoru będzie również występ Kabaretu Pod Napięciem, który zapewni Wam doskonałą rozrywkę. O 21 zapraszamy Was na After Party w klubie Ego!

Szczególnie zapraszamy Was do udziału w konkursach, skierowanych do studentów, kadry oraz kół naukowych obu wydziałów. Już teraz możecie wysyłać do nas swoje zgłoszenia do konkursów: Street Ball (turniej w koszykówkę), Bój Kół (konkurs sprawnościowy dla 6-osobowch drużyn reprezentujących koła naukowe), Bitwa Wydziałów, Kadra vs Studenci (czekamy na zgłoszenia 5-osobowych drużyn studenckich, gotowych stawić czoła najlepszej drużynie kadry obu wydziałów). Na wasze zgłoszenia mailowe czekamy pod adresem . Będzie również możliwość zapisów w dniu wydarzenia.

Mamy nadzieję, że weźmiecie czynny udział w naszym wydarzeniu i jak każdy uczestnik Neptunaliów Sopockich będziecie oczekiwali kontynuacji tej tradycji w latach kolejnych.

 

UWAGA! Dla pierwszych przybyłych studentów darmowe kiełbaski i piwo!                  

Zmieniony ( niedziela, 27 kwietnia 2014 )
« wstecz   dalej »
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.
Mambo jest wolnym oprogramowaniem rozprowadzanym na warunkach licencji GNU/GPL.