adres_strona.jpg
Ewaluacja zajęć on-line! PDF Drukuj E-mail
Dodał: Administrator   
poniedziałek, 17 lutego 2014

Cześć! :)

W imieniu Pani Prodziekan ds. Kształcenia, prof. UG dr hab. Moniki Bąk serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ewaluacji zajęć on-line w semestrze zimowym 2013/2014! 
Dostęp do ankiet uzyskacie z Portalu Studenta UG.

Ewaluacją objęte są zajęcia na studiach I stopnia - wszystkie przedmioty realizowane w semestrze 5, na studiach II stopnia – wszystkie przedmioty realizowane w semestrze 1. Po raz pierwszy badania obejmują także przedmioty fakultatywne (PDW oraz ogólnospołeczne). Ewaluacją objęte są również zajęcia na specjalności International Business (ankieta w jęz. angielskim).

Ankiety są dostępne na portalu  od 30.01.2014 r. do 28.02.2014 r. Czasu coraz mniej, dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich do poświęcenia 5 minut na wypełnienie ankiety!

Wyniki będą wykorzystywane w celu zapewnienia jak najwyższej jakości kształcenia na WE. Podstawowym warunkiem powodzenia badania jest liczba respondentów. Uzyskując 10 czy 15% odzew trudno wyciągać jakiekolwiek wnioski. 

Oceny te pozwolą przyjrzeć się bliżej formie prowadzonych zajęć, ich tematyce i przebiegowi, a co najważniejsze przyczynić się mogą do wzrostu prestiżu poprzez podniesienie jakości kształcenia.

Zachęcamy Was zatem do wzięcia udziału w ankiecie i przyczynienia się do podwyższenia poziomu nauczania na naszym wydziale!

Pamiętajcie, że to właśnie WY macie wpływ na to, jak będą wyglądały zajęcia na naszym Wydziale!

Przypominamy, że ankiety są ANONIMOWE, zatem żadne konsekwencje nie będą wyciągane, nawet jeśli ktoś dokona (konstruktywnej!) krytyki ;)

Członkowie RSS WE UG

Zmieniony ( poniedziałek, 17 lutego 2014 )
« wstecz   dalej »
Copyright 2000 - 2005 Miro International Pty Ltd. All rights reserved.
Mambo jest wolnym oprogramowaniem rozprowadzanym na warunkach licencji GNU/GPL.