Joomla Files Webdesign Erfurt
Header Pic   Header Pic
Header Pic  PfeilBiznes Elektroniczny arrow Absolwenci Header Pic
Header Pic

Absolwenci

Paweł Kuszczak


 Stanowisko:  Konsultant ds. wdrożeń systemów  IT

W swojej pracy odpowiadam za zdrożenia systemów klasy ERP w obszarze HR.  Moja praca polega na identyfikacji potrzeb klienta, zaproponowaniu rozwiązań poprawiających funkcjonowanie przedsiębiorstwa, wdrożenie systemu w oparciu o analizy i projekt wdrożenia oraz świadczenia usług SLA po zakończeniu implementacji. Obecnie nadzorowane przeze mnie systemy rozliczają wynagrodzenia około 3 tysięcy pracowników.

Każde wdrożenie o nowe wyzwanie, nowi ludzie, nowe problemy.  Sprostanie wymaganiom nie jest łatwe, lecz im trudniejsze zagadnienie zostanie rozwiązane tym więcej satysfakcji i zadowolenia z wykonanej pracy.Marta Wójcik

Image


Stanowisko: kierownik projektów webowych

Odpowiadam za nadzorowanie projektów wdrożeniowych dla stron i portali internetowych. Buduję specyfikacje, przeprowadzam badania użytecznosci istniejacych stron jak rowniez naszych wdrożeń. Dużą przyjemność sprawia mi budowanie architektury informacji, tworzenie makiet układu strony przygotowywanie  koncepcji graficznej. Dodatkowo planuję i nadzoruje kampanie Google Adwords.

W pracy  obsługuję zamówienia spływające do firmy przez formularz WWW i pozyskuję klienta. Projekt ktory byl tworzony wedle mojej koncepcji i prowadzony przeze mnie dostal w tym roku webstara na http://www.webstarfestival.pl/ strona konkretnie Polam-Rem. Współpracuję z takimi klientami jak: Polferries - Polska Żegluga Bałtycka, Ministerstwo Zdrowia, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Pomorski Park Naukowo Technologiczny i generalnie firmy z sektora MSP.    
   
   
   

Header Pic
left unten
 
right unten

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Mambo 4.5.3 PL by MamboPL.com Team

W3C validiert